TOP kategorie

Další sekce

Jsme tu pro Vás!

zavolejte nám, ratanovému nábytku rozumíme a rádi Vám poradíme a pomůžem s nákupem Jaroslava Smolíková
+420 778 453 766
prodej@specshop.cz
Kontakty

Zahradní nábytek z exotického dřeva

Zahradní nábytek z exotického dřeva od Kč do Kč. Nejprodávanější zboží v sekci Zahradní nábytek z exotického dřeva jsou:

Zahradní nábytek z exotického dřeva poskytne vám a vašim blízkým příjemné posezení nejen přímo na zahradě, ale také třeba na terase, na větším balkónu, na zápraží, u bazénu, v altánu a nádherně vypadá i v zimní zahradě. Nabízíme vám nejrůznější velikosti a tvary lavic, stolků, židlí a křesílek, takže se vám vaše nová sestava zahradního nábytku vždy spolehlivě vejde na zvolené místo. Záleží jen na vás, který tvar zahradního stolku upřednostníte a kolika židlemi či křesílky ho doplníte. 

Nezapomeňte si pořídit dostatek židlí či křesílek i pro vaše návštěvy – jistě si u vás rády posedí, když budou mít na čem. Přece nebudete v létě sedět doma – rozjeďte to s přáteli nebo se sousedy na zahradě! Z naší nabídky zahradního nábytku z exotického dřeva si vybere každý!

Zahradní nábytek Acacia

Stýská se vám po koloniálním stylu? Netrapte se. Námi dodávaný zahradní nábytek se vyznačuje nadčasově krásným, stylovým designem, dlouhou životností a zajistí vám maximální pohodlí – je totiž vyrobený z kvalitního exotického dřeva z rostliny jménem acacia, jež se česky nazývá akácie.

Domovem akácie jsou tropické a subtropické oblasti Afriky a Austrálie a jedná se o rychle rostoucí trnitý keř či strom z čeledi bobovitých, vyznačující se velmi tvrdým, a tedy kvalitním dřevem. Akácie má ještě další zajímavé využití – z kůry tohoto stromu se vyrábí klovatina neboli arabská guma, kterou najdeme jako stabilizátor v cukrovinkách a nápojích. Dále se tento produkt akácie využívá mimo jiné i jako přísada do kadidla, protože navozuje pohodu a usnadňuje meditaci. Takže se pohodlně usaďte do křesílka nebo na gaučík z tropického dřeva acacia a zobněte si nějakou tu sladkost – tak si akácii užijete zevnitř i zvenku. Uvidíte, jak krásně si díky našemu zahradnímu nábytku zameditujete – a když vás při tom přepadne dřímota, nevadí. Extrakty z kořenů některých druhů akácie se v lidovém léčitelství údajně využívaly k léčbě spavé nemoci, nemáte se tedy čeho obávat.

Zahradní nábytek z akácie do každé zahrady

Tropická dřeva, jako je dřevo akácie, využívají domorodci odedávna například ke stavbě svých příbytků, lodí a podobně. Dobře vědí, že se jedná o materiál sice těžko opracovatelný, zato ale trvanlivý, odolný a spolehlivý. V našich podmínkách se s dřevem acacia setkáváme podobně jako s jinými druhy exotického dřeva nejčastěji v podobě zahradního nábytku, ale vyrábí se z něho také nejrůznější kuchyňské náčiní a doplňky a dokonce i podlahy. Jedná se o výrobky kvalitní, odolné, trvanlivé, z nichž se budete těšit mnoho let. Výbornou kvalitu zahradního nábytku acacia ještě zvyšuje použití teakového oleje, jímž je toto exotické dřevo napuštěno a chráněno před povětrnostními vlivy.

Polstry pro maximální komfort

Zahradní nábytek acacia je samozřejmě krásný už sám o sobě, ale pro ještě větší pohodlí při posezení, meditaci či odpočinku vám doporučujeme naše vkusné polstrování. Můžete vybírat z celé škály barev a vzorů, a doladit tak vzhled vaší sady zahradního nábytku přesně tak, jak potřebujete a jak se vám to líbí. Vsaďte na kvalitu a doplňte si zahradní nábytek vkusným polstrováním.

Zahradní nábytek také prodáváme ve variantě kov + umělý ratan.

S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.
Zpracování osobních údajů Rozumím

www.svetratanu.cz

OVEŘENÝ OBCHOD

51 897

spokojených zákazníků = záruka bezpečného nákupu i pro Vás!