TOP kategorie

Další sekce

Jsme tu pro Vás!

zavolejte nám, ratanovému nábytku rozumíme a rádi Vám poradíme a pomůžem s nákupem Jaroslava Smolíková
+420 778 453 766
prodej@specshop.cz
Kontakty

Bambusové ploty a rohože, Rákosové ploty

Bambusové a rákosové ploty patří mezi nejoblíbenější přírodní materiál, který lze velmi snadno a rychle použít k vytvoření optické dělící stěny nebo přírodního stínu.

Bambusové rohože plotové se vyrábějí ze štípaného bambusu, který je pospojován pozinkovaným drátkem. Zpravidla bývají svinuté v rolích a v přírodním tónu, bez dalších barevných i jiných úprav. Rozměry se mohou lišit. Bambusové rohože jsou odolné, relativně pevné a stabilní. Rohože můžete libovolně zkracovat, dělit i napojovat.  Jsou ideální nejen jako plotová zástěna, ale i jako dělící stěna, optická zástěna, například kolem bazénu, k uschování kompostu a nepořádku na zahradě. Praktické je využití i jako lehký přírodní stín na střechu pergoly nebo zahradního altánu.

Stejné využití nabízí rákosové ploty.  Jsou měkčí, stejně jako bambusové rohože jsou svinuté v rolích, výška i délka se mohou lišit. Výsledný rozměr snadno přizpůsobíte.

Bambusový plot se vyrábí z celých bambusových tyčí. Tyče jsou pospojovaný pozinkovaným drátem navlékáním (jako korálky). Spojení tedy není nijak rušivé. 

Bambusové rohože na stěny jsou určeny do interiéru. Jsou uvnitř protkány v několika řadách, na okrajích je protkání ještě znásobené, aby nedocházelo ke třepení. Rohože se dodávají v několika šířkách i délkách. Rozdíl může být i v barevném odstínu a vzoru protkávání. 

Zvolte si 100 % přírodní materiál. Výběr i finální umístění je jen na Vás.  Pokud potřebujete poradit, obraťte se na naše odborníky.

Nejprodávanější produkty

Bambusová miska bílá velká

-10% Cena: 269 Kč
S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.
Zpracování osobních údajů Rozumím

www.svetratanu.cz

OVEŘENÝ OBCHOD

117 787

spokojených zákazníků = záruka bezpečného nákupu i pro Vás!