TOP kategorie

Další sekce

Jsme tu pro Vás!

zavolejte nám, ratanovému nábytku rozumíme a rádi Vám poradíme a pomůžem s nákupem Jaroslava Smolíková
+420 778 453 766
prodej@specshop.cz
Kontakty

Ratan v kanceláři

Většina z nás stráví denně mnoho hodin pohledem do obrazovky počítače či notebooku, což unavuje především naše oči. Vyzkoušet můžete jednoduché oční cviky, abyste si ulevili od napětí. Dobré je často mrkat, tím zajistíte dostatečné zvlhčení očí. Také můžete oči zavřít, zlehka překrýt dlaněmi a zhluboka dýchat. Opravdovým balzámem pro unavené oči je však pohled do zelené. Zelená uklidňuje, tělo i mysl, nechá odpočinout unaveným očím a zajistí rychle úlevu. Vytvořte si v blízkosti pracovního stolu malé zelené zákoutí. Využijte květinové stojany a rozestavte na ně několik květin. Stylové bambusové stoličky jsou pevné a unesou i opravdu velkou květinu. Použijte hyacintové květníky, nebo přírodní vrbové obaly na květiny. Pomocí stojanů na květiny můžete utvořit i opticky dělící stěnu.

Pokud opravdu nemáte místo, postavte si květinu přímo na stůl. Nebo kupte květiny řezané, v barevných bambusových vázách jim to bude slušet. V případě, že máte chuť na trochu kreativity, pořiďte si na stůl bambusovou misku a do ní vytvořte květinové aranžmá, třeba dle ročního období. Pak už Vám stačí jen několikrát denně přesunout pohled k zelené a ulevit unaveným očím.

Nejprodávanější produkty

Bambusová mísa kulatá

Cena: 390 Kč

Bambusová miska atyp Y

Cena: 449 Kč

S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

www.svetratanu.cz

OVEŘENÝ OBCHOD

206 035

spokojených zákazníků = záruka bezpečného nákupu i pro Vás!