TOP kategorie

Další sekce

Jsme tu pro Vás!

zavolejte nám, ratanovému nábytku rozumíme a rádi Vám poradíme a pomůžem s nákupem Jaroslava Smolíková
+420 778 453 766
prodej@specshop.cz
Kontakty

Zahradní domečky pro děti

Nejoblíbenější dětská venkovní zábava je domeček. Všechny děti se rády schovávají, mají svůj prostor a hrají si na bydlení. Domeček je pro ně to pravé potěšení.

Dřevěný dětský zahradní domek Axin splňuje všechna očekávání. Domek je ve dvojím provedení, menší varianta s jedním oknem a varianta grande s dvěma okny. Obě varianty mohou být s podlahou či bez.

Domky jsou vyrobeny z hoblovaného smrkového materiálu. Střecha je z odolných OSB desek o síle 15mm. Domky jsou dodávány bez povrchové úpravy. Každý si tak ten svůj může dodělat dle vlastní fantazie. Pusťte se s dětmi do natírání, pokreslete obrázky a vzory, nebojte se barev. Děti budou nadšené, užijete si společný čas a Váš domek bude naprosto originální.

Domek je dodáván v rozloženém stavu. V balení jsou 4 stěny, střecha a veškerý spojovací materiál. Montáž není nijak složitá, zvládnete i za pomocí dětí.

Domečky jsou ideální ke skladování množství venkovních hraček, už žádná rozházená autíčka a balóny po celé zahradě. Přes zimu pojme domek i skluzavku nebo hračky k bazénu a pískovišti.

Domek můžete použít i k uskladnění zahradnického nářadí a potřeb pro práci na zahradě. Případně k uskladnění čehokoli, domek nemusí být jen dětskou záležitostí. Dřevěný domek grande poslouží i jako klasický zahradní domeček například do zahrádkářské kolonie. Díky své velikosti pohodlně pojme stolek a židle, poskytne rychlý úkryt před letní přeháňkou nebo silným sluncem. Natřít jej můžete dle svých představ.

Udělejte radost sobě nebo svým dětem. 

Nejprodávanější produkty

Bambusová mísa kulatá

Cena: 390 Kč

Bambusová miska atyp Y

Cena: 449 Kč

S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

www.svetratanu.cz

OVEŘENÝ OBCHOD

219 267

spokojených zákazníků = záruka bezpečného nákupu i pro Vás!