TOP kategorie

Další sekce

Jsme tu pro Vás!

zavolejte nám, ratanovému nábytku rozumíme a rádi Vám poradíme a pomůžem s nákupem Jaroslava Smolíková
+420 778 453 766
prodej@specshop.cz
Kontakty

Bambusové rohože a ploty

Bambusové rohože a ploty od 198 Kč do 2 190 Kč. Nejprodávanější zboží v sekci Bambusové rohože a ploty jsou: Bambusová rohož plotová - štípaná 100 cm, Rohož plotová rákos 100 x 500 cm, Rohož plotová rákos 130x500 cm.

Kupujte prvotřídní bambusové ploty a rohože z našem novém e-shopu. 

Plot z bambusu

Stavba plotu z bambusu je rychlá a jednoduchá. Bambusové rohože používané na ploty jsou lehké a manipulace s nimi je snadná. Proužky štípaného bambusu jsou navzájem pospojovány trvanlivým a odolným pozinkovaným drátkem, jenž nepodléhá korozi. Jednotlivé proužky štípaného bambusu jsou široké obvykle 10 mm, rohože mají obvykle výšku 130 cm, což je pro stavbu plotu, předělu nebo zástěny ideální, a celá role má délku 5 metrů. Stačí rozvinout, na několika místech přichytit – a je hotovo. Díky tomu, že se jedná o přírodní materiál, není problém rozměry bambusové rohože upravit dle potřeby, a to jak na šířku, tak na výšku.

Komu připadá štípaný bambus příliš tenký a lehký, ten si může na plot nebo zábradlí přichytit rohož ze svazků dřeva. Jedná se o prameny podobné copánkům, jež jsou opět protkány pozinkovaným drátkem. Celkově tyto rohože působí měkčím, sametovějším, ale zároveň robustnějším dojmem. Tvoří vkusné pozadí například pro zahradní rostliny. Dodávají se ve stejných šířkách a délkách jako rohože ze štípaného bambusu.

Bambusové rohože na stěny

Používání bambusových rohoží na obložení stěn, to je už klasika. Především v okolí (nejen dětských) lůžek se výborně hodí rohože, jež ochrání stěnu, přesněji řečeno malbu, před otisky prstů, škrábanci a třeba i malůvkami. Když se dítě před usnutím v postýlce nudí, rádo se na stěně výtvarně vyřádí – jenomže pro takové umění dospělí většinou moc velké pochopení nemají … Takže nezbývá, než pokrýt stěny nějakým zajímavým, pokud možno přírodním a cenově přijatelným materiálem – nejlépe rohoží z bambusu. Naše rohože ze štípaného bambusu splní i ty nejnáročnější estetické požadavky.

Jednotlivé proužky bambusu jsou široké přibližně 2 až 7 mm, každá rohož je uvnitř protkávaná v několika řadách a na okrajích je protkávání znásobené, takže nehrozí, že by se začala rozpadat nebo třepit. Tyto bambusové rohože na stěny dodáváme v několika šířkách a délkách, tak, aby vyhověly vašim potřebám. Jednotlivé druhy rohoží se liší šířkou i zabarvením jednotlivých proužků štípaného bambusu a také vzorem protkávání. Stačí si jen vybrat odstín, který vám nejlépe vyhovuje. Protože se jedná o přírodní materiál, dají se bambusové rohože kombinovat s téměř jakoukoliv barvou a výborně ladí i s dalším vybavením interiéru. Neváhejte a vsaďte na bambus – pořiďte si rohože z přírodního materiálu, všestranně použitelné a cenově dostupné.

S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.
Zpracování osobních údajů Rozumím

www.svetratanu.cz

OVEŘENÝ OBCHOD

51 897

spokojených zákazníků = záruka bezpečného nákupu i pro Vás!