TOP kategorie

Další sekce

Jsme tu pro Vás!

zavolejte nám, ratanovému nábytku rozumíme a rádi Vám poradíme a pomůžem s nákupem Jaroslava Smolíková
+420 778 453 766
prodej@specshop.cz
Kontakty

Luxusní ratanové sedací soupravy a pohovky

99 produktů

-53%

Ratanová sedací souprava Baverly banánový list

SLEVA-53% 27 700 Kč 13 019 Kč s DPH

-40%

Ratanová sedací souprava Lily ratan kubu pravá

SLEVA-40% 32 885 Kč 19 731 Kč s DPH

-50%

Ratanová sedací souprava Baverly 2+1 banánový list

SLEVA-50% 15 750 Kč 7 875 Kč s DPH

-40%

Ratanová sedací souprava Lily ratan kubu levá

SLEVA-40% 32 885 Kč 19 731 Kč s DPH

-43%

Ratanová sedací souprava Baverly ratan kubu

SLEVA-43% 34 880 Kč 19 882 Kč s DPH

-10%

Ratanová sedací souprava Howe Island

SLEVA-10% 29 900 Kč 26 910 Kč s DPH

-40%

Ratanová sedací souprava Borneo hnědá polstry žluté

SLEVA-40% 24 900 Kč 14 940 Kč s DPH

-20%

Ratanová sedací souprava Oliver hnědá

SLEVA-20% 24 900 Kč 19 920 Kč s DPH

Sedací souprava Heine malá Y

16 500 Kč s DPH

Sedací souprava Moonson

38 785 Kč s DPH

Zobrazit všech 99 produktů

Luxusní ratanové sedací soupravy a pohovky od 4 900 Kč do 38 785 Kč, sleva až 53%. Nejprodávanější zboží v sekci Luxusní ratanové sedací soupravy a pohovky jsou: Ratanová sedací souprava Baverly banánový list, Sedací souprava Penang pravá OR, Ratanová sedací souprava Oliver middle.

Uspořádat grilování na zahradě není nic těžkého – ale kam usadit všechny hosty, to je kardinální otázka … Řešení najdete u nás! Nabízíme vám ratanové sedací soupravy a ratanové pohovky za opravdu výhodné ceny! Vhodným řešením může být také ratanová sedačka. Ratanový nábytek je lehoučký a vysoce mobilní, takže je možné třeba i jednotlivé ratanové pohovky průběžně stěhovat a přemísťovat podle toho, jak to vám a vašim hostům nejlépe vyhovuje.

Sedací soupravy z ratanu, ratanové sedačky – ideální řešení

Ratanovou sedačku si obvykle spojujeme s nějakou stylovou, třeba i zámeckou zimní zahradou, terasou, prostě s nějakým útulným místečkem někde v soukromí, kde si rádi odpočineme, zalenošíme nebo třeba i zdřímneme. Ratan je v nábytkářském průmyslu již řadu let stálicí díky svému atraktivnímu vzhledu a snad nekonečným možnostem využití. Designéři nás zřejmě nikdy nepřestanou překvapovat novými kreacemi, ale i moderními variacemi na klasický ratanový sedací nábytek.

Není divu, protože není vůbec snadné najít materiál, který by se svými vlastnostmi ratanu vyrovnal. Ano, v nedávné době se objevily na trhu napodobeniny ratanu z plastu, ale ty jenom posilují povědomí o kvalitě ratanu přírodního. Přírodní ratan, to je tak trochu luxus, přináší nám mimo jiné také vůni dálek a naplňuje nás obdivem k ruční práci šikovných lidí někde na druhém konci světa, kteří si toto umění předávají z generace na generaci.

Úžasné vlastnosti ratanu, jeho lehkost, pružnost, vzdušnost, fakt, že výborně snáší výkyvy teplot a změny vlhkosti, jeho trvanlivost a odolnost – nic z toho nám žádný jiný materiál, natož napodobenina z plastu, nezaručí. A protože je ratan nyní cenově více než dostupný, opravdu není nad čím váhat. Sedací soupravy z ratanu v sobě spojují kvalitu, luxus a moderní design, a přitom si je může dovolit každý.

Pohovte si na pohovce z ratanu

Vzdušná ratanová pohovka s vkusným měkoučkým polstrem někde ve stínu voňavé zahrady či v altánku – není to báječná představa? Na takové pohovce z ratanu zapomenete na všední shon, odpočinete si a načerpáte nové síly. A když se navečer objeví přátelé nebo známí, kam je usadíte? Samozřejmě na vaši novou ratanovou sedačku. Uvidíte, jak si budou sezení na ratanu pochvalovat.

S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.
Zpracování osobních údajů Rozumím

www.svetratanu.cz

OVEŘENÝ OBCHOD

50 067

spokojených zákazníků = záruka bezpečného nákupu i pro Vás!