TOP kategorie

Další sekce

Jsme tu pro Vás!

zavolejte nám, ratanovému nábytku rozumíme a rádi Vám poradíme a pomůžem s nákupem Jaroslava Smolíková
+420 778 453 766
prodej@specshop.cz
Kontakty

Ratanová křesla, pohovky a židle

39 produktů

-18%

Křesko Dhika ratan kubu s polstrem

SLEVA-18% 3 490 Kč 2 862 Kč s DPH

-34%

Křeslo Baverly banánový list

SLEVA-34% 5 990 Kč 3 953 Kč s DPH

-13%

Ratanová lavice Bahama hnědá polstr okrový

SLEVA-13% 2 295 Kč 1 997 Kč s DPH

Křeslo Milano

3 975 Kč s DPH

-13%

Ratanová lavice Bahama koňak polstr okrový

SLEVA-13% 2 295 Kč 1 997 Kč s DPH

Zobrazit všech 39 produktů

Ratanová křesla, pohovky a židle od 1 997 Kč do 6 990 Kč, sleva až 34%. Nejprodávanější zboží v sekci Ratanová křesla, pohovky a židle jsou: Křeslo Round MAXI banánový list, Křesko Dhika ratan kubu s polstrem, Křeslo Baverly banánový list.

Tak schválně, kdybyste si mohli vybrat, zvolili byste ratanovou pohovku, ratanové křeslo, nebo ratanové židle? Není to jednoduchá volba, to je jasné. Na ratanové pohovce si nejen posedíte, ale také poležíte. Ratanové křeslo je široké, pohodlné, můžete si na něm udělat maximální pohodlí. A ratanové židle jsou zase lehoučké, snadno se přenášejí a všude se vejdou. Nejlépe udělá ten, kdo si pořídí větší soupravu – tedy pohovku z ratanu a k ní ještě několik křesel nebo ratanových židlí.

Nábytek z ratanu má předlouhou historii a v Evropě byl odjakživa vnímán jako luxusní zboží. U vídeňského dvora se na židlích z ratanu sedělo už v osmnáctém století. Dopřejte si tento luxus i vy a pořiďte si pohovku, křesla nebo židle z ratanu – budete se cítit jako na zámku.

Ratanové pohovky, křesla a židle – údržba

Ratan se před zpracováním musí navlhčit, silnější výhonky se dokonce napařují. Díky tomu se ratan stane ohebnějším a snadněji se tvaruje. Hotové výrobky z ratanu samozřejmě reagují na vlhkost i nadále. Snášejí určité výkyvy vlhkosti, takže pohovky, křesla, židle i jiné výrobky z ratanu můžete bez problému používat jak venku, například na zastřešené terase, tak i uvnitř. Jediné, co ratan nesnáší, jsou extrémy – trvalé či dlouhodobé mokro nebo extrémní sucho, například někde v blízkosti topného tělesa.

Záleží tedy jen na tom, kolik prostoru máte na balkóně, lodžii, na terase nebo v altánku k dispozici. Podle toho zvolte pohovku z ratanu, doplňte ji stolečkem a několika křesly nebo židlemi. Ratanový nábytek je lehoučký, takže není problém změnit umístění jednotlivých kusů podle aktuální potřeby.

Sedací nábytek z ratanu pro Vaše pohodlí

Nezapomeňte si k vaší nové, nebo třeba i starší sadě ratanového nábytku přikoupit kvalitní polstry z naší nabídky, jež chrání nábytek samotný, ale také přispívají ke zvýšení vašeho pohodlí při sezení. Myslete také na estetickou stránku a vylaďte si svou sadu ratanového nábytku přesně podle svého vkusu. A pak si už budete jen užívat příjemné posezení na ratanové pohovce, ratanovém křesle nebo ratanové židli.

 

 

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací Rozumím

www.svetratanu.cz

OVEŘENÝ OBCHOD

37 737

spokojených zákazníků = záruka bezpečného nákupu i pro Vás!