TOP kategorie

Další sekce

Jsme tu pro Vás!

zavolejte nám, ratanovému nábytku rozumíme a rádi Vám poradíme a pomůžem s nákupem Jaroslava Smolíková
+420 778 453 766
prodej@specshop.cz
Kontakty

Ratanová křesla, pohovky a židle

217 produktů
Křeslo Oliver

4 995 Kč s DPH

-30%

Ratanová židle Bali hnědá

SLEVA-30% 2 490 Kč 1 743 Kč s DPH

-34%

Křeslo Baverly banánový list

SLEVA-34% 5 990 Kč 3 953 Kč s DPH

Židle Larissa wicker mix

1 990 Kč s DPH

-18%

Křesko Dhika ratan kubu s polstrem

SLEVA-18% 3 490 Kč 2 862 Kč s DPH

Ratanová židle Marryland

2 190 Kč s DPH

-50%

Pohovka Oliver brown wash

SLEVA-50% 9 990 Kč 4 995 Kč s DPH

Zobrazit všech 217 produktů

Ratanová křesla, pohovky a židle od 1 249 Kč do 6 490 Kč, sleva až 50%. Nejprodávanější zboží v sekci Ratanová křesla, pohovky a židle jsou: Ratanové křeslo Bahama medové polstr hnědý list, Křeslo Oliver, Ratanová židle Bali hnědá.

Tak schválně, kdybyste si mohli vybrat, zvolili byste ratanovou pohovku, ratanové křeslo, nebo ratanové židle? Není to jednoduchá volba, to je jasné. Na ratanové pohovce si nejen posedíte, ale také poležíte. Ratanové křeslo je široké, pohodlné, můžete si na něm udělat maximální pohodlí. A ratanové židle jsou zase lehoučké, snadno se přenášejí a všude se vejdou. Nejlépe udělá ten, kdo si pořídí větší soupravu – tedy pohovku z ratanu a k ní ještě několik křesel nebo ratanových židlí.

Nábytek z ratanu má předlouhou historii a v Evropě byl odjakživa vnímán jako luxusní zboží. U vídeňského dvora se na židlích z ratanu sedělo už v osmnáctém století. Dopřejte si tento luxus i vy a pořiďte si pohovku, křesla nebo židle z ratanu – budete se cítit jako na zámku.

Ratanové pohovky, křesla a židle – údržba

Ratan se před zpracováním musí navlhčit, silnější výhonky se dokonce napařují. Díky tomu se ratan stane ohebnějším a snadněji se tvaruje. Hotové výrobky z ratanu samozřejmě reagují na vlhkost i nadále. Snášejí určité výkyvy vlhkosti, takže pohovky, křesla, židle i jiné výrobky z ratanu můžete bez problému používat jak venku, například na zastřešené terase, tak i uvnitř. Jediné, co ratan nesnáší, jsou extrémy – trvalé či dlouhodobé mokro nebo extrémní sucho, například někde v blízkosti topného tělesa.

Záleží tedy jen na tom, kolik prostoru máte na balkóně, lodžii, na terase nebo v altánku k dispozici. Podle toho zvolte pohovku z ratanu, doplňte ji stolečkem a několika křesly nebo židlemi. Ratanový nábytek je lehoučký, takže není problém změnit umístění jednotlivých kusů podle aktuální potřeby.

Sedací nábytek z ratanu pro Vaše pohodlí

Nezapomeňte si k vaší nové, nebo třeba i starší sadě ratanového nábytku přikoupit kvalitní polstry z naší nabídky, jež chrání nábytek samotný, ale také přispívají ke zvýšení vašeho pohodlí při sezení. Myslete také na estetickou stránku a vylaďte si svou sadu ratanového nábytku přesně podle svého vkusu. A pak si už budete jen užívat příjemné posezení na ratanové pohovce, ratanovém křesle nebo ratanové židli.

 

 

 

S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.
Zpracování osobních údajů Rozumím

www.svetratanu.cz

OVEŘENÝ OBCHOD

51 897

spokojených zákazníků = záruka bezpečného nákupu i pro Vás!